1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
sami_onyx
Aktiviteti i fundit:
20 Nëntor 2019
Anëtarësuar:
4 Janar 2018
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Shkurt 1978 (Mosha: 41)

Shpërndaje faqen

sami_onyx

Anëtar, Mashkull, 41

sami_onyx për herë të fundit ishte:
20 Nëntor 2019