1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Samadhi
Aktiviteti i fundit:
23 Mars 2023 në ora 20:40
Anëtarësuar:
11 Prill 2021
Postimet:
17
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Korrik 1991 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

Samadhi

Anëtar, Mashkull, 31

Samadhi për herë të fundit ishte:
23 Mars 2023 në ora 20:40