1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
saimir velias
Aktiviteti i fundit:
4 Gusht 2018
Anëtarësuar:
20 Dhjetor 2013
Postimet:
16
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Mars 1996 (Mosha: 24)
Vendndodhja:
Tirana, Albania

Shpërndaje faqen

saimir velias

Anëtar, Mashkull, 24, nga Tirana, Albania

saimir velias për herë të fundit ishte:
4 Gusht 2018