1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
saikumar
Aktiviteti i fundit:
10 Shtator 2018
Anëtarësuar:
10 Shtator 2018
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Janar 1994 (Mosha: 26)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
new jersey

Shpërndaje faqen

saikumar

Mashkull, 26, nga new jersey

saikumar për herë të fundit ishte:
10 Shtator 2018