1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Recent Content by Sabri Hakuli

 1. Sabri Hakuli
 2. Sabri Hakuli
 3. Sabri Hakuli
  [IMG]
  Temë nga: Sabri Hakuli, 21 Janar 2017, 2 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 4. Sabri Hakuli
 5. Sabri Hakuli
  [IMG] FULL UHD
  Temë nga: Sabri Hakuli, 28 Nëntor 2016, 3 replies, tek forumi: Punimet Tuaja
 6. Sabri Hakuli
  Posto

  Libra falas

  A MUNESH EDHE MU?
  Postuar nga: Sabri Hakuli, 13 Shtator 2016 tek forumi: HTML // CSS // JavaScript
 7. Sabri Hakuli
  hahahahaa Videoja e 3 [MEDIA]
  Temë nga: Sabri Hakuli, 13 Shtator 2016, 1 replies, tek forumi: Video Interesante
 8. Sabri Hakuli
 9. Sabri Hakuli
 10. Sabri Hakuli