1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Sabri Hakuli
Aktiviteti i fundit:
27 Shkurt 2019
Anëtarësuar:
14 Shtator 2014
Postimet:
12
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
18
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Maj 1999 (Mosha: 21)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Gjilan
Profesioni:
IT

Shpërndaje faqen

Sabri Hakuli

Anëtar, Mashkull, 21, nga Gjilan

Sabri Hakuli për herë të fundit ishte:
27 Shkurt 2019