1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rushan
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
8 Nëntor 2018
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
0
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
14 Dhjetor 1954 (Mosha: 65)

Shpërndaje faqen

rushan

Mashkull, 65

rushan për herë të fundit ishte:
19 Nëntor 2018