1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rumbullaku
Aktiviteti i fundit:
3 Maj 2017
Anëtarësuar:
2 Prill 2017
Postimet:
12
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
21 Korrik 1994 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

rumbullaku

Anëtar, Mashkull, 25

kush ka ndonje ide si mundesh me fitu me shume leke online ? 11 Prill 2017

rumbullaku për herë të fundit ishte:
3 Maj 2017