1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Rubim
Aktiviteti i fundit:
23 Mars 2020
Anëtarësuar:
3 Shkurt 2020
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
20 Prill 1992 (Mosha: 28)
Profesioni:
Piceri

Shpërndaje faqen

Rubim

Anëtar, Mashkull, 28

Rubim për herë të fundit ishte:
23 Mars 2020