1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Rrezart123
Aktiviteti i fundit:
29 Janar 2018
Anëtarësuar:
21 Qershor 2014
Postimet:
687
Pëlqimet:
156
Pikë nga trofetë:
63

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
10 Tetor 1999 (Mosha: 21)
Profesioni:
SEO Specialist

Shpërndaje faqen

Rrezart123

Anëtar i Njohur, Mashkull, 21

War, What is it good for? Absolutely nothing. 25 Janar 2016

Rrezart123 për herë të fundit ishte:
29 Janar 2018