1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rrebelunikkatil
Aktiviteti i fundit:
12 Tetor 2019 në ora 13:54
Anëtarësuar:
3 Dhjetor 2014
Postimet:
73
Pëlqimet:
8
Pikë nga trofetë:
23

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Korrik 1998 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

rrebelunikkatil

Anëtar Fillestar, Mashkull, 21

Tu menu tu pi cigare pa ba pare nuk kom qare 27 Shtator 2015

rrebelunikkatil për herë të fundit ishte:
12 Tetor 2019 në ora 13:54