1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
royalking
Aktiviteti i fundit:
10 Janar 2015
Anëtarësuar:
5 Nëntor 2014
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
30 Mars 1997 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

royalking

Anëtar, Mashkull, 23

royalking për herë të fundit ishte:
10 Janar 2015