1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Roshi Jam
Aktiviteti i fundit:
8 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
22 Prill 2016
Postimet:
317
Pëlqimet:
63
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

  1. NeC
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Janar 1996 (Mosha: 22)

Shpërndaje faqen

Roshi Jam

Anëtar Aktiv, Mashkull, 22

Roshi Jam për herë të fundit ishte:
8 Nëntor 2018