1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
RiXHAA
Aktiviteti i fundit:
21 Nëntor 2017 në ora 00:16
Anëtarësuar:
6 Gusht 2015
Postimet:
1,003
Pëlqimet:
237
Pikë nga trofetë:
93
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Tetor 1998 (Mosha: 19)
Vendndodhja:
Nivokaz
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

RiXHAA

Anëtar me Përvoj, Mashkull, 19, nga Nivokaz

Per ndihma PM Closed !! eh per najsen personale bujrum 11 Mars 2016

RiXHAA për herë të fundit ishte:
21 Nëntor 2017 në ora 00:16
  1. Leeoo
   Leeoo
   A ki naj grup per me shit
  2. guxim12
   guxim12
   a munesh me mem ndihmu qysh me lidh youtuben me googel Adsense sa her qe provoj ma qet Për fat të keq, të dhënat tona tregojnë se ju nuk jeni të drejtë të marrin pjesë në AdSense në këtë kohë
  3. RiXHAA
   RiXHAA
   Per ndihma PM Closed !! eh per najsen personale bujrum
  4. Albozr
   Albozr
   Rixha a munesh npm du met vet diqka ?
   1. RiXHAA
    RiXHAA
    po del npm
    21 Shkurt 2016
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  29 Tetor 1998 (Mosha: 19)
  Vendndodhja:
  Nivokaz
  Profesioni:
  Student
  CPU:
  AMD Athlon (tm) Processor LE-1600 2.21 Ghz
  RAM:
  1.00 GB RAM
  Kartela Grafike:
  ATI Radeon HD 4300/4500 Series
  Sistemi Operativ:
  Windows 7 Ultimate 32 Bit Operating System
  Monitori:
  SAMSUNG SyncMaster 152v
  [​IMG]

  Informacion shtesë