1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
RioteR
Aktiviteti i fundit:
18 Qershor 2015
Anëtarësuar:
10 Mars 2010
Postimet:
396
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
16

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
27 Prill 1995 (Mosha: 25)
Vendndodhja:
Shkup

Shpërndaje faqen

RioteR

Anëtar Aktiv, 25, nga Shkup

RioteR për herë të fundit ishte:
18 Qershor 2015