1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Rinard Gjonbalaj
Aktiviteti i fundit:
9 Prill 2020
Anëtarësuar:
2 Prill 2020
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Tetor 1968 (Mosha: 52)

Shpërndaje faqen

Rinard Gjonbalaj

Anëtar, Mashkull, 52

Rinard Gjonbalaj për herë të fundit ishte:
9 Prill 2020