1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Rimi Allmuça
Aktiviteti i fundit:
22 Korrik 2018 në ora 01:16
Anëtarësuar:
13 Tetor 2017
Postimet:
95
Pëlqimet:
13
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
17 Shkurt 1998 (Mosha: 20)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Tirana
Profesioni:
Website Development & Manager

Shpërndaje faqen

Rimi Allmuça

Anëtar Fillestar, Mashkull, 20, nga Tirana

Rimi Allmuça për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Si te kopjohet nje faqe ne wordpress?, 22 Korrik 2018 në ora 01:16