1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rilinds
Aktiviteti i fundit:
29 Gusht 2022
Anëtarësuar:
26 Janar 2011
Postimet:
735
Pëlqimet:
11
Pikë nga trofetë:
48
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
7 Shkurt 1990 (Mosha: 33)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
C:\

Shpërndaje faqen

rilinds

Anëtar i Njohur, Mashkull, 33, nga C:\

rilinds për herë të fundit ishte:
29 Gusht 2022
  1. Nuk ka ende postime tek faqeja e profilit të rilinds.
 • Loading...
 • Loading...
 • Loading...
 • Rreth

  Gjinia:
  Mashkull
  Ditëlindja:
  7 Shkurt 1990 (Mosha: 33)
  Ueb Faqeja:
  http://www.google.com
  Vendndodhja:
  C:\
  CPU:

  Core i5-430M
  Pllaka Amë:

  Dell Y6Y56
  HDD:

  1000 GB
  RAM:

  8 GB
  Kartela Grafike:

  ATI Mobility Radeon HD 5470
  Sistemi Operativ:

  Windows 10
  Monitori:

  15.6

  Firma

  "The trick to creativity is knowing how to hide your sources..." Albert Einstein
  This space is for RENT