1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rilind_n
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2017 në ora 21:05
Anëtarësuar:
29 Mars 2016
Postimet:
54
Pëlqimet:
36
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
6 Dhjetor 1984 (Mosha: 32)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Antwerpen
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

rilind_n

Anëtar Fillestar, Mashkull, 32, nga Antwerpen

if ( ti_kupton ) { boolean me_pelqen = true } 29 Mars 2016

rilind_n për herë të fundit ishte:
19 Nëntor 2017 në ora 21:05