1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rikardo1
Aktiviteti i fundit:
20 Shtator 2016
Anëtarësuar:
8 Maj 2016
Postimet:
5
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
22 Mars 1975 (Mosha: 45)

Shpërndaje faqen

rikardo1

Anëtar, Mashkull, 45

rikardo1 për herë të fundit ishte:
20 Shtator 2016