1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Rifatabazi
Aktiviteti i fundit:
31 Tetor 2016
Anëtarësuar:
15 Dhjetor 2015
Postimet:
2
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
3 Korrik 1998 (Mosha: 22)
Vendndodhja:
Ferizaj
Profesioni:
Student

Shpërndaje faqen

Rifatabazi

Anëtar, Mashkull, 22, nga Ferizaj

Rifatabazi për herë të fundit ishte:
31 Tetor 2016