1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members RexhepS is Following

 1. ArditS

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  868
  Pëlqimet:
  599
  Pikë nga trofetë:
  263
 2. Blerim R.

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Pejë
  Postimet:
  7,258
  Pëlqimet:
  1,267
  Pikë nga trofetë:
  358
 3. boom3rang

  Ninja, nga USA
  Postimet:
  4,499
  Pëlqimet:
  2,089
  Pikë nga trofetë:
  448
 4. Fannol Gashi

  SysAdmin, Mashkull, nga EU
  Postimet:
  3,255
  Pëlqimet:
  1,428
  Pikë nga trofetë:
  343