1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following RexhepS

 1. ahmet123

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  303
  Pëlqimet:
  52
  Pikë nga trofetë:
  38
 2. anonymous1

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  419
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  18
 3. ari11

  Mashkull, 31
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  15
 4. krasniqi01

  Anëtar Fillestar, Mashkull, 22
  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. mrbakllava

  Anëtar, 30
  Postimet:
  5
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 6. Ramos

  Anëtar, 28
  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  1
 7. Suad

  Anëtar, Mashkull, 23
  Postimet:
  17
  Pëlqimet:
  4
  Pikë nga trofetë:
  3
 8. Tego

  Anëtar, Mashkull, 27
  Postimet:
  23
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 9. the.b00s

  Anëtar, nga Kosova
  Postimet:
  11
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3