1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rexhep kikia
Aktiviteti i fundit:
23 Janar 2018
Anëtarësuar:
5 Mars 2016
Postimet:
217
Pëlqimet:
33
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekësit 3

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
13 Tetor 1990 (Mosha: 31)

Shpërndaje faqen

rexhep kikia

Anëtar Aktiv, Mashkull, 31

http://moneylider.blogspot.al/ 29 Qershor 2016

rexhep kikia për herë të fundit ishte:
23 Janar 2018