1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Relax
Aktiviteti i fundit:
29 Gusht 2018
Anëtarësuar:
25 Janar 2016
Postimet:
50
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
24 Janar 1994 (Mosha: 24)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Przren
Profesioni:
Web Master

Shpërndaje faqen

Relax

Anëtar Fillestar, Mashkull, 24, nga Przren

Filma Me Titra Shqip HD - HajdeShiko.com 13 Prill 2017

Relax për herë të fundit ishte:
29 Gusht 2018