1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
reflect1
Aktiviteti i fundit:
16 Tetor 2018 në ora 20:53
Anëtarësuar:
10 Shkurt 2017
Postimet:
223
Pëlqimet:
45
Pikë nga trofetë:
28
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Janar 1992 (Mosha: 26)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
Kosov/Albania
Profesioni:
Programmer

Shpërndaje faqen

reflect1

Anëtar Aktiv, Mashkull, 26, nga Kosov/Albania

reflect1 për herë të fundit ishte:
16 Tetor 2018 në ora 20:53