1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Red Eagle
Aktiviteti i fundit:
23 Nëntor 2018
Anëtarësuar:
14 Janar 2017
Postimet:
2
Pëlqimet:
2
Pikë nga trofetë:
3

Ndjekë 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Dhjetor 1998 (Mosha: 21)

Shpërndaje faqen

Red Eagle

Anëtar, Mashkull, 21

Red Eagle për herë të fundit ishte:
23 Nëntor 2018