1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për rebelisistemit

 1. 20
  I dhënë: 11 Qershor 2016

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 2. 10
  I dhënë: 8 Maj 2016

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 3. 10
  I dhënë: 6 Shkurt 2016

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 4. 5
  I dhënë: 27 Maj 2015

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 5. 2
  I dhënë: 9 Maj 2015

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 6. 1
  I dhënë: 11 Mars 2015

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.