1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
rebelisistemit
Aktiviteti i fundit:
14 Nëntor 2019
Anëtarësuar:
10 Mars 2015
Postimet:
928
Pëlqimet:
78
Pikë nga trofetë:
48

Ndjekë 1

  1. sg1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
1 Shkurt 1986 (Mosha: 37)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
online
Profesioni:
IT SUPPORT

Shpërndaje faqen

rebelisistemit

Anëtar i Njohur, Mashkull, 37, nga online

rebelisistemit për herë të fundit ishte:
14 Nëntor 2019