1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ramë H
Aktiviteti i fundit:
3 Mars 2015
Anëtarësuar:
21 Shkurt 2015
Postimet:
4
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1

Ndjekë 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Shkurt 1994 (Mosha: 27)

Shpërndaje faqen

Ramë H

Anëtar, Mashkull, 27

Ramë H për herë të fundit ishte:
3 Mars 2015