1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Ragnar
Aktiviteti i fundit:
31 Janar 2020
Anëtarësuar:
29 Janar 2020
Postimet:
1
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Prill 1999 (Mosha: 24)

Shpërndaje faqen

Ragnar

Anëtar, Mashkull, 24

Ragnar për herë të fundit ishte:
31 Janar 2020