1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Rafet Maxhuni

 1. Rafet Maxhuni u përgjigjë tek tema Ndihmë Me duhet trafik 2 jav.

  tybe per me ul CTR e perdorsha un vet me ka ndodh ama e kam perdor moti nashta kan ndrru tash

  7 Gusht 2020 në ora 12:01
 2. Rafet Maxhuni u përgjigjë tek tema Ndihmë Me duhet trafik 2 jav.

  perdore hitleap

  5 Gusht 2020 në ora 12:45
 3. Rafet Maxhuni u përgjigjë tek tema Ndihmë Si mund te fitoj para.

  po thu qe me fiverr me punu me fotoshop mundesh me nxirr si a mundem te di ?

  4 Gusht 2020 në ora 23:57
 4. Rafet Maxhuni postoi një temë të re.

  superpay.me A din kush a pagun

  A e din a pagun ky web edhe a e din si punohet me ta ?

  Forum: Shpenzime dhe Përfitime

  3 Gusht 2020 në ora 22:56