1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Rafet Maxhuni
Aktiviteti i fundit:
22 Korrik 2018 në ora 13:17
Anëtarësuar:
17 Mars 2014
Postimet:
270
Pëlqimet:
19
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
19 Nëntor 1982 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Rafet Maxhuni

Anëtar Aktiv, Mashkull, 35

Rafet Maxhuni për herë të fundit ishte:
Engaged in conversation, 22 Korrik 2018 në ora 13:17