1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Qimthi
Aktiviteti i fundit:
20 Janar 2022 në ora 09:56
Anëtarësuar:
30 Janar 2017
Postimet:
69
Pëlqimet:
11
Pikë nga trofetë:
23
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
2 Shkurt 1985 (Mosha: 36)

Shpërndaje faqen

Qimthi

Anëtar Fillestar, Mashkull, 36

Qimthi për herë të fundit ishte:
20 Janar 2022 në ora 09:56