1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
qendros
Aktiviteti i fundit:
3 Nëntor 2022
Anëtarësuar:
4 Shkurt 2010
Postimet:
373
Pëlqimet:
57
Pikë nga trofetë:
38

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Shkurt 1993 (Mosha: 30)
Vendndodhja:
Pejë

Shpërndaje faqen

qendros

Anëtar Aktiv, Mashkull, 30, nga Pejë

qendros për herë të fundit ishte:
3 Nëntor 2022