1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Qendrim L.
Aktiviteti i fundit:
17 Nëntor 2014
Anëtarësuar:
2 Shtator 2014
Postimet:
3
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
1
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
16 Korrik 1997 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Qendrim L.

Anëtar, Mashkull, 23

Qendrim L. për herë të fundit ishte:
17 Nëntor 2014