1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following pumma

 1. FatlumD

  Anëtar
  Postimet:
  15
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 2. frank27

  Anëtar, Mashkull, nga Korce
  Postimet:
  13
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 3. loti123

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  126
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  18
 4. megisi

  Anëtar, 28
  Postimet:
  39
  Pëlqimet:
  5
  Pikë nga trofetë:
  8
 5. Mr.kiLLeR

  Anëtar i Njohur, nga C:/Windows/System32
  Postimet:
  504
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  36
 6. p'laaY [B]'ooy'S

  Anëtar Aktiv, 30, nga amerik
  Postimet:
  257
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 7. Tripleta

  Anëtar, Mashkull, 32
  Postimet:
  7
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1