1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
pumma
Aktiviteti i fundit:
22 Janar 2022 në ora 08:54
Anëtarësuar:
11 Janar 2010
Postimet:
615
Pëlqimet:
56
Pikë nga trofetë:
58
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Nëntor 1
Profesioni:
Web Developer, java, html5, c++, C#, DB, SQL

Shpërndaje faqen

pumma

Anëtar i Njohur, Mashkull

pumma për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar temën Shes faqen me 123.8K likes, 22 Janar 2022 në ora 08:54