1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Pssyccho
Aktiviteti i fundit:
14 Shtator 2021 në ora 14:27
Anëtarësuar:
9 Shkurt 2010
Postimet:
61
Pëlqimet:
6
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Ditëlindja:
21 Gusht 1989 (Mosha: 32)
Ueb Faqeja:
Vendndodhja:
FRANCE

Shpërndaje faqen

Pssyccho

Anëtar Fillestar, 32, nga FRANCE

www.tv.digitalb24.com 3 Dhjetor 2016

Pssyccho për herë të fundit ishte:
14 Shtator 2021 në ora 14:27