1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
proksinjo
Aktiviteti i fundit:
1 Korrik 2015
Anëtarësuar:
20 Nëntor 2013
Postimet:
23
Pëlqimet:
1
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
29 Korrik 1975 (Mosha: 44)

Shpërndaje faqen

proksinjo

Anëtar, Mashkull, 44

proksinjo për herë të fundit ishte:
1 Korrik 2015