1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të profesori

 1. profesori liked bmwplako's post in the thread Pyetje Payoneer Update.

  Une e kom provu sot me bo terheqje vetem per me ju trengu ne forum dhe ka funksionu . Suksese gjithve .

  30 Qershor 2020 në ora 20:12
 2. profesori u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Aty qka e lexova thoshqe qe veprimtaria do te vazhdoj njejt perseri , shpresojm neser kush ka kartel para ta provoj a po bon me terheq t...

  29 Qershor 2020 në ora 23:44
 3. profesori u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Tash dmth mujm me bo neser terheqeje , po puna wire transfer poget ka me ndrru a ,

  29 Qershor 2020 në ora 23:22
 4. profesori liked getrich's post in the thread Pyetje Payoneer Update.

  Besoj qe vjen nej far emaile kur qysh tek

  29 Qershor 2020 në ora 22:09
 5. profesori u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Edhe sa dite smujm me i terheq leket a din kush

  29 Qershor 2020 në ora 10:00
 6. profesori u përgjigjë tek tema Pyetje Payoneer Update.

  Cka pi bjen kjo a din me shpjegu dikush shpiptarski , ps mos osht veq per UK CC

  27 Qershor 2020