1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
pro_deal
Aktiviteti i fundit:
3 Tetor 2023 në ora 12:36
Anëtarësuar:
25 Nëntor 2020
Postimet:
0
Pëlqimet:
0
Pikë nga trofetë:
10
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Prill 1985 (Mosha: 38)

Shpërndaje faqen

pro_deal

Mashkull, 38

pro_deal për herë të fundit ishte:
3 Tetor 2023 në ora 12:36