1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Prishtina1974
Aktiviteti i fundit:
19 Nëntor 2017 në ora 02:12
Anëtarësuar:
9 Korrik 2016
Postimet:
39
Pëlqimet:
4
Pikë nga trofetë:
18

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
4 Gusht 1974 (Mosha: 43)

Shpërndaje faqen

Prishtina1974

Anëtar, Mashkull, 43

Prishtina1974 për herë të fundit ishte:
19 Nëntor 2017 në ora 02:12