1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
.#Pr!nCe
Aktiviteti i fundit:
1 Qershor 2020 në ora 11:49
Anëtarësuar:
24 Korrik 2012
Postimet:
243
Pëlqimet:
58
Pikë nga trofetë:
28

Ndjekë 2

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
12 Gusht 1994 (Mosha: 25)

Shpërndaje faqen

.#Pr!nCe

Anëtar Aktiv, Mashkull, 25

.#Pr!nCe për herë të fundit ishte:
1 Qershor 2020 në ora 11:49