1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Trofetë e dhënë për Poshnjari

 1. 50
  I dhënë: 24 Prill 2020

  Big Boss

  Veq sa keni arritur numrin e postimeve 2000, impresionuese.

 2. 30
  I dhënë: 6 Janar 2020

  I Mrekullueshëm!

  Keni arritur mbi 500 pëlqime me postimet tuaja.

 3. 100
  I dhënë: 15 Dhjetor 2019

  Anetar i Besueshem

 4. 25
  I dhënë: 10 Tetor 2019

  I Pabesueshem!

  Keni arritur 400 pelqime ne postimet tuaja, jeni i pabesueshem!

 5. 25
  I dhënë: 28 Korrik 2019

  Çfar do që bën, vazhdo ta bësh!

  Veq sa ke siguruar 350 pëlqime(likes) në të gjitha postimet.

 6. 20
  I dhënë: 30 Mars 2019

  Tëpër aktiv!

  1,000 postime? Impresionuese!

 7. 20
  I dhënë: 26 Mars 2019

  Tepër i vlerësuar

  Postimet tuaja janë pëlqyer 250 herë.

 8. 15
  I dhënë: 6 Tetor 2018

  Seriozisht i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja kanë arritur 100 pëlqime.

 9. 20
  I dhënë: 28 Shtator 2018

  Geek

  Keni arritur 500 postime geek.

 10. 10
  I dhënë: 25 Mars 2018

  Urime Ditëlindjen!

  Trofe i dhuruar për çdo anëtar që ka ditëlindjen!

 11. 10
  I dhënë: 26 Janar 2018

  Shumë i pëlqyeshëm!

  Postimet tuaja janë pëlqyer 25 herë.

 12. 10
  I dhënë: 18 Shtator 2017

  I pandalshëm!

  Ju keni bërë 100 postime. Shpresojmë që ju kanë marrur më shumë se një ditë për t'i bërë!

 13. 2
  I dhënë: 31 Gusht 2017

  I pëlqyeshëm!

  Dikush ka pëlqyer ndonjërin nga postimet tuaja. Vazhdo kontributin tuaj që të merrni pëlqime tjera!

 14. 5
  I dhënë: 13 Shtator 2013

  Anëtarë i rregullt

  30 postime të bëra. Me siguri se ju pëlqen këtu!

 15. 1
  I dhënë: 13 Shtator 2013

  Postimi i parë

  Përgjigju në ndonjërën nga temat e forumit për të arritur këtë trofe.