1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Poshnjari

 1. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje Account Ne Youtube.

  Lol çdo video qe shkarkohet ne pc, celular etj bëhet e jona 100% ;):D:p

  16 Korrik 2019 në ora 11:49
 2. Poshnjari u përgjigjë tek tema Faqet shqiptare cfare kane si mangesi...qe na mungon dhe kemi nevojë te dime.

  Dihet që google ka studiuar tregun shqiptarë dhe ka më shumë info nga çka vete shteti shqiptare per shqipëtarët. Por si mund të investoi...

  16 Korrik 2019 në ora 11:47
 3. Poshnjari u përgjigjë tek tema Përshëndetje nga Kos155.

  Mirë se erdhe.

  16 Korrik 2019 në ora 00:03
 4. Poshnjari u përgjigjë tek tema Faqet shqiptare cfare kane si mangesi...qe na mungon dhe kemi nevojë te dime.

  Pajtohem me arsyetimin tënd, por desha të shtoj edhe disa gjëra që janë hapur edhe tema këtu në forum. Lexon tema të tilla si pse mora...

  16 Korrik 2019 në ora 00:02
 5. Poshnjari liked KALI-ALB's post in the thread Faqet shqiptare cfare kane si mangesi...qe na mungon dhe kemi nevojë te dime.

  E kuptoj ku e ke fjalen por mos harro qe ne shqiperi esht trend qe investuesi te nxjerre 10 fishin e investimit qe ne ditet e para, ne...

  15 Korrik 2019 në ora 23:57
 6. Poshnjari liked beharluu's post in the thread Pyetje Pershendetje! Kerkoj ndihme te zbuloj personin me Facebook/Instagram fake.

  Per kete lloj problemi ske per te gjetur persona qe te ndihmoj tpakten jo pa paguar nje shum te parave , dhe gjasat qe te kapi diqka...

  15 Korrik 2019 në ora 08:14
 7. Poshnjari u përgjigjë tek tema Faqet shqiptare cfare kane si mangesi...qe na mungon dhe kemi nevojë te dime.

  Kuptohet që shteti ka përgjegjësinë kryesore. Por ne keq diktature dhe keq demokraci. Kur ka një ligj dhe zbatohet kthehemi në diktature...

  14 Korrik 2019 në ora 21:57
 8. Poshnjari liked FitimKurteshi's post in the thread Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Kshill prej meje : Mas miri osht me pas qasje n'llogarin e bankes online me kqyr ti online ne qofse dalin paret n'llogari e bon ni scren...

  13 Korrik 2019 në ora 16:27
 9. Poshnjari liked bmwplako's post in the thread Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Aty tek payments i nderum e bon print ku shifet qe pagesa u dergu , me qato shko n bank sepse ktu problemi osht te banka,e nese banka...

  12 Korrik 2019 në ora 16:27
 10. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Mos e ngatërro google ads me Adsense.

  12 Korrik 2019 në ora 11:59
 11. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje Google Ads Pagesa!.

  Kontakto me drejtorin e bankës.

  12 Korrik 2019 në ora 11:27
 12. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje NDIHME! Facebooku nuk me lejon te postoj linqet nga webfaqja ime..

  Nderro domain. Ose Kntakto stafin.

  11 Korrik 2019 në ora 21:40
 13. Poshnjari u përgjigjë tek tema Ndihmë jetpack problem.

  Ca pergjigje mo? Ke ndonjë facebook per te shitur ose blere, apo ndonjë instagram? Vetem njëherë në fillim e kam perdorur jetpack, me...

  11 Korrik 2019 në ora 21:39
 14. Poshnjari liked aimilius's post in the thread Diskutim fitimet e mia ne youtube.

  Pa merak fare adsense i bën pagesat edhe në Shqipëri. I ka pas bërë akoma kur përdorte ceqe per ne Shqiperi dhe jo me tani qe i ben...

  10 Korrik 2019 në ora 12:01
 15. Poshnjari u përgjigjë tek tema Diskutim fitimet e mia ne youtube.

  Ku e ke dëgjuar këtë?

  9 Korrik 2019