1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Aktivitetet e fundit të Poshnjari

 1. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje Check i Adsenses.

  Rrofsh për kafen :D Po ka mundësi. Por bankat kosovare nuk njihen nga Google. Hajde një xhiro në shqipëri hap një xhirollogari vendosë...

  23 Shkurt 2019 në ora 12:14
 2. Poshnjari liked immortal.boy's post in the thread Pyetje si ti bej live stream ndeshjet e futbollit?.

  Pervec asaj nese ti po ja "vjedh" punen dikujt tjeter, dhe pse ndoshta ilegale duhesh se paku me lene reklamat e atij dhe me shtu disa...

  23 Shkurt 2019 në ora 12:09
 3. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje si ti bej live stream ndeshjet e futbollit?.

  Pyetje interesante. Si nuk na kishte shkuar mendja? Me sa kam degjuar andej këtej duhet të blesh të drejten nga UEFA si fillim.

  23 Shkurt 2019 në ora 09:39
 4. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje Check i Adsenses.

  Po mundesh. Nuk ka rendesi nëse je apo jo klient i tyre.

  23 Shkurt 2019 në ora 09:36
 5. Poshnjari u përgjigjë tek tema Problem Hapjen e forumitt.

  Unë nuk kam asgjë me adminat faktikisht. E di që mund të kenë edhe angazhime të tjera. Por më vjen keq për forumin.

  22 Shkurt 2019 në ora 22:47
 6. Poshnjari liked @science's post in the thread Problem Hapjen e forumitt.

  mos polemizo për adminat ti thuash nuk dini ose keni qëllime te kqija se jan angry:D ta tregojnë derën menjëhere apo ta bëjn ban sikurse...

  22 Shkurt 2019 në ora 22:46
 7. Poshnjari liked KastriotKoti's post in the thread Problem Hapjen e forumitt.

  Edhe te un po ka shum problem forumi, zakonisht po hapet cloudflare.

  22 Shkurt 2019 në ora 22:45
 8. Poshnjari u përgjigjë tek tema Problem Hapjen e forumitt.

  Nuk është problemi jot. Kam hapur një temë para nja dy javësh. Dhe problemi qendron akoma. Duket se as adminat nuk shqetësohen për këtë....

  22 Shkurt 2019 në ora 21:21
 9. Poshnjari u përgjigjë tek tema Si të pranohemi në AdSense ?.

  Është çështje gustosh. Gjithsesi testoje njëherë dhe vendos.

  22 Shkurt 2019 në ora 20:33
 10. Poshnjari u përgjigjë tek tema Si të pranohemi në AdSense ?.

  Njësoj si i ke vendosur. Nuk ndryshon gje.

  22 Shkurt 2019 në ora 20:14
 11. Poshnjari liked exploit.al's post in the thread Pyetje E dini kete detyre.

  E ke seriozisht? Detyra eshte detyre e klases se pare! Perparesi ka pjestimi pastaj operacionet +, - . 794-729:9=794-81=713 Mund te...

  22 Shkurt 2019 në ora 18:34
 12. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje Kthimimi dokumentav.

  Provo professional data recovery software është një nga më të mirët. E ke falas deri në 2GB. Mendoj se do të kryej punë.

  22 Shkurt 2019 në ora 18:33
 13. Poshnjari liked DardanDaci's post in the thread Si të pranohemi në AdSense ?.

  Këto jan disa nga kriteret që duhet ti kete faqja juaj, per tu pranuar ne AdSense. Të ketë përmbajtje kualitative. Krijoni faqet:...

  22 Shkurt 2019 në ora 17:49
 14. Poshnjari liked albani99's post in the thread Pyetje Pyetje..........

  Afer 10 viteve kam punuar si provajder , kur hynen Ipko, Kujtesa ran sherbimet me Antena . Ate kohe kam perdorur paisjet qe...

  22 Shkurt 2019 në ora 17:45
 15. Poshnjari u përgjigjë tek tema Pyetje Pyetje..........

  Prandaj e pyeta edhe unë. Është ndryshe 6 mijë banor dhe ndryshe 6 mijë familje. Llogaritë duhen bërë 6000:4 - 2/4 Pra, një familje me...

  21 Shkurt 2019 në ora 20:32