1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members Following Poshnjari

 1. Adi-GL

  Anëtar, 28
  Postimet:
  8
  Pëlqimet:
  7
  Pikë nga trofetë:
  3
 2. alajdin

  Anëtar i Njohur, Mashkull, 25, nga Prizren
  Postimet:
  630
  Pëlqimet:
  69
  Pikë nga trofetë:
  58
 3. Anduela12

  Anëtar, Femër, 18
  Postimet:
  2
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 4. bthaci

  Anëtar Aktiv, 17
  Postimet:
  160
  Pëlqimet:
  19
  Pikë nga trofetë:
  18
 5. elismatjani

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  68
  Pëlqimet:
  25
  Pikë nga trofetë:
  18
 6. erjoni1

  Anëtar
  Postimet:
  21
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 7. Fatjoni.b

  Mashkull, 23
  Postimet:
  0
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 8. Fiksohu

  Anëtar Aktiv, Mashkull, 25, nga Prizren
  Postimet:
  114
  Pëlqimet:
  22
  Pikë nga trofetë:
  43
 9. Leon Haziri

  Anëtar Fillestar, Mashkull
  Postimet:
  75
  Pëlqimet:
  13
  Pikë nga trofetë:
  8
 10. Mr.Gh0$T

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  464
  Pëlqimet:
  128
  Pikë nga trofetë:
  53