1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Popis
Aktiviteti i fundit:
18 Janar 2018
Anëtarësuar:
1 Tetor 2017
Postimet:
11
Pëlqimet:
7
Pikë nga trofetë:
3
Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
27 Shkurt 1983 (Mosha: 35)

Shpërndaje faqen

Popis

Anëtar, Mashkull, 35

Popis për herë të fundit ishte:
18 Janar 2018