1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Platon OG
Aktiviteti i fundit:
21 Gusht 2019 në ora 00:49
Anëtarësuar:
10 Dhjetor 2016
Postimet:
115
Pëlqimet:
15
Pikë nga trofetë:
43

Ndjekë 1

Ndjekësit 2

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
Tetor 14
Vendndodhja:
Prishtin

Shpërndaje faqen

Platon OG

Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Prishtin

(>‿◠)✌ 16 Gusht 2017

Platon OG për herë të fundit ishte:
Duke shfletuar se çfarë ka të re, 21 Gusht 2019 në ora 00:49