1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Members p'laaY [B]'ooy'S is Following

 1. *VLORI*

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 28
  Postimet:
  1,026
  Pëlqimet:
  172
  Pikë nga trofetë:
  108
 2. 3N15

  Anëtar Fillestar, Mashkull, nga France
  Postimet:
  73
  Pëlqimet:
  1
  Pikë nga trofetë:
  8
 3. 4ever

  Anëtar
  Postimet:
  6
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 4. acceeppT. =)

  Anëtar
  Postimet:
  3
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 5. aksham

  Anëtar i Njohur
  Postimet:
  911
  Pëlqimet:
  27
  Pikë nga trofetë:
  48
 6. albbi

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  394
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 7. albertbytyqi

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 31, nga Kosove
  Postimet:
  1,365
  Pëlqimet:
  3
  Pikë nga trofetë:
  68
 8. Albi Bytyqi

  Anëtar Legjendë, Mashkull, nga Aarau, Switzerland
  Postimet:
  2,059
  Pëlqimet:
  114
  Pikë nga trofetë:
  133
 9. ALB|BlooD|

  Anëtar Aktiv, 28, nga PrizreN
  Postimet:
  277
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 10. algert

  Anëtar Aktiv, Mashkull, nga Treviso
  Postimet:
  259
  Pëlqimet:
  51
  Pikë nga trofetë:
  28
 11. ano0n

  Anëtar me Përvoj, Mashkull, 23, nga ../
  Postimet:
  1,061
  Pëlqimet:
  103
  Pikë nga trofetë:
  83
 12. anonymous1

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  411
  Pëlqimet:
  2
  Pikë nga trofetë:
  18
 13. ArberShabani97

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  198
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0
 14. [email protected]

  Anëtar i Njohur, 24, nga Kosove
  Postimet:
  808
  Pëlqimet:
  79
  Pikë nga trofetë:
  58
 15. armendi1984

  Anëtar
  Postimet:
  9
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 16. Arsim N.

  Anëtar Legjendë, Mashkull
  Postimet:
  1,930
  Pëlqimet:
  237
  Pikë nga trofetë:
  183
 17. Arushi

  Anëtar, Mashkull
  Postimet:
  24
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
 18. AstronauT

  Anëtar Aktiv
  Postimet:
  276
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  16
 19. Atlanti

  Anëtar Aktiv, Mashkull
  Postimet:
  445
  Pëlqimet:
  15
  Pikë nga trofetë:
  18
 20. b!t

  Anëtar
  Postimet:
  29
  Pëlqimet:
  0
  Pikë nga trofetë:
  0